bip
linia istniejemy by pomagac
 
 
 
 
       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE
 
 
 
_ _ _

INFORMACJE - SZKOLENIA

2015-11-13
Zapraszamy na ogólnopolskie forum Rad Działalności Pożytku Publicznego
Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT ma zaszczyt zaprosić członków i członkinie Rad Działalności Pożytku Publicznego każdego szczebla na Ogólnopolskie Forum Rad Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 27 listopada 2015 roku w siedzibie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Jest to wyjątkowa data i spotkanie ponieważ po raz pierwszy będziemy wspólnie świętować I Ogólnopolski Dzień Rad Działalności Pożytku Publicznego wpisany do kalendarza ngo.pl. Idea „Dnia RDPP” zrodziła się podczas realizacji w całym kraju projektów wzmacniających rdpp.

Podczas spotkania będziemy poruszyć ważne dla nas, przedstawicieli i przedstawicielek RDPP, kwestie związane z udziałem RDPP we wdrażaniu Strategicznej Mapy Drogowej czy zmian w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie rad pożytku.

Poniżej przedstawiamy Państwu program spotkania.

W celu zgłoszenia się na Forum należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: biuro@siecsplot.pl najpóźniej do dnia 24.11.2015 r. do godz. 12:00.

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem Sieci Splot: 22 827 52 11

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy