bip
linia istniejemy by pomagac
 
 
 
 
       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE
 
 
 
_ _ _

INFORMACJE - SZKOLENIA

2016-02-26
Szkolenie z ustawy
Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola, poświęcone zmianom w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz ustawie Prawo o Stowarzyszeniach.

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 marca 2016 tj. piątek, w godzinach od 16:00 do 18:00 w sali 312 (Ratusz).

Spotkanie poprowadzi Andrzej Rybus – Tołłoczko, Prezes Instytutu Ekonomii i Edukacji – administratywista, współpracownik Centrum ds. Organizacji Pozarządowych w Płocku, współprzewodniczący Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, przez 8 lat pracował w instytucjach  samorządowych i rządowych, zajmując się współpracą z organizacjami pozarządowymi, prowadził wiele szkoleń z Modelu Współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych   oraz Standardów Rad Działalności Pożytku Publicznego (będąc jednym z ekspertów tworzących te standardy), szkolił w całej Polsce przedstawicieli organizacji pozarządowych i urzędów z pozyskiwania środków finansowych, ochrony danych osobowych, zmian w prawie dotyczącym III sektora, wprowadzania narzędzi partycypacyjnych.

W celu potwierdzenie udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail:

Dorota.Piechowicz@um.opole.pl

bądź dostarczenie osobiste do Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Koraszewskiego 7-9 Opole.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Dialogu Obywatelskiego: 77 446 15 66.

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy