bip
linia istniejemy by pomagac
 
 
 
 
       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE
 
 
 
_ _ _

INFORMACJE - AKTUALNOŚCI

2014-12-15
Seminaria promujące Rady Działalności Pożytku Publicznego w toku.
Za nami pierwsze dwa seminaria promujące powstawanie Rad Działalności Pożytku Publicznego. W dniu 8 grudnia 2014 roku odbyło się spotkanie w Reńskiej Wsi, zaś 16 grudnia 2014 roku w Nysie. W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, samorządowcy, jak również osoby zainteresowane udziałem w tworzeniu RDPP.Seminarium w Nysie


Seminarium w Reńskiej Wsi

Seminaria są kolejnym krokiem na bazie pracy animacyjnej prowadzonej przez Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w kierunku powoływania nowych RDPP. Seminaria są organizowane w miejscach gdzie jest duże zainteresowanie tym tematem, a wręcz podejmowane są kroki mające doprowadzić do powołania rady. 

Zarówno w Reńskiej Wsi, jak i Nysie jest duża mobilizacja i chęci zarówno ze strony NGO jak i JST do wspólnych działań. W 2015 roku prowadzone będzie dalsze wsparcie aktywnych społeczności przez OCWIP.

Zapraszamy już dziś na kolejne seminaria które odbędą się w Brzegu (13.01.2015 ul. Wyszyńskiego 23) oraz w Opolu (termin ustalany – Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych).

Szczegóły projektu
Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego
"Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego". Okres realizacji: 01.03.2014 – 30.06.2015 r.
Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy