bip
linia istniejemy by pomagac
 
 
 
 
       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE
 
 
 
_ _ _

INFORMACJE - AKTUALNOŚCI

2014-11-18
I Ogólnopolskie spotkanie Rad Działalności Pożytku Publicznego
Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli RDPP oraz Samorządów - zainteresowanych utworzeniem nowej Rady - z obszaru 3 (woj. łódzkie, opolskie, dolnośląskie, śląskie) do uczestnictwa w I Wizycie Studyjnej RDPP, w ramach, której odbędzie się I Ogólnopolskie Spotkanie RDPP.

Szczegółowy program wizyty studyjnej w obszarze 4 (woj. świętokrzyskie) znajdą Państwo w dokumencie załączonym do artykułu.

Zgłoszenia na wizytę studyjną są przyjmowane do 24 listopada br. do godz. 15.00, za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:  https://docs.google.com/a/rada-lodzkie.org.pl/forms/d/1x2Xo-BpICQH3FTkHb7U9ywclvQ-vZiwOATmBaSEIRuc/viewform

O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy wizyty studyjnej zapewniają dojazd dla przedstawicieli z każdego województwa do obszaru 4. O miejscu i godzinie zbiórki zostaną Państwo poinformowani drogą mailową po 24 listopada br.

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wizyty studyjnej: Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Magdalena Pilarska, mpilarska@opus.org.pl, 42 2313101.

Program

Szczegóły projektu
Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego
"Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego". Okres realizacji: 01.03.2014 – 30.06.2015 r.
Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy