bip
linia istniejemy by pomagac
      
          
               
_ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

Wspieramy pogorzelców z Zawadzkiego
2016-12-20
Wspieramy pogorzelców z Zawadzkiego

Na prośbę Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawadzkiem decyzją Zarządu Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych podjęło się wydzielić subkonto na potrzebę przyjmowania środków mających na celu pomoc pogorzelcom w Zawadzkiem

Informacje na temat tego zdarzenia dostępne są TUTAJ

Wszyscy, którzy chcą pomóc mogą wpłacić darowiznę na rzecz poszkodowanych na nr konta 91114017880000509292001007 z dopiskiem darowizna na rzecz osób poszkodowanych w Zawadzkie

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych robi to PRO BONO i zbiera jedynie środki finansowe na konto bankowe, czyli w świetle obowiązującego prawa nie ma obowiązku zbiórki publicznej. W takiej sytuacji - 100 % zebranych środków przekażemy na rzecz poszkodowanych.

Zapraszamy do wsparcia potrzebujących – w razie pytań prosimy o kontakt. Jeśli chcą Państwo uzyskać informacje na temat konkretnych potrzeb osób poszkodowanych zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy w Zawadzkiem tel. (77) 46 22 095.

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
NEWSLETTER pomoc
Zapisując się na nasz newsletter masz szansę na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących NGO.

Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Więcej informacji o warunkach korzystania z usługi, zasadach rezygnacji w Informacji dla subskrybentów.


Nasi partnerzy