bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

2018-07-18
Zapraszamy na spotkania informacyjne w ramach konkursu grantowego „Kierunek FIO”

Zapraszamy na spotkania informacyjne w ramach konkursu grantowego „Kierunek FIO”

Kędzierzyn-Koźle  – Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, ul. Piramowicza 32  – 26.07. godz. 16.00
Polska Cerekiew - Centrum Kultury w Polskiej Cerekwi, ul. Kozielska 3 – 30.07. godz. 16.00
Głuchołazy – Urząd Miasta, Rynek 15, 2 piętro – 31.07. godz. 16.00
Głogówek – Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku, ul. Batorego 10 – 01.08. godz. 16.00
Skoroszyce – Urząd Gminy w Skoroszycach, ul. Powstańców Śląskich 17 – 06.08. godz. 16.00
Opole - Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego – Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Ostrówek”, ul. Piastowska 14, sala Znaku Rodła - 09.08. godz. 16.00

Spotkania dotyczyć będą naboru wniosków dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych z terenu województwa opolskiego w ramach mikrodotacji do 5 tysięcy złotych współfinansowanych z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.
Uprawnione do składania wniosków są organizacje pozarządowe zarejestrowane na terenie województwa opolskiego, wpisane do KRS nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku, których roczny budżet nie przekroczył 25 tys. zł.  Grupa nieformalna musi składać się z nie mniej niż trzech osób,  posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, pełnoletnich, zamieszkujących na terenie województwa opolskiego, wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferze pożytku publicznego, a nieposiadające osobowości prawnej. Grupa nieformalna może zostać utworzona na potrzeby realizacji projektu bądź może działać przed podjęciem decyzji o realizacji wniosku.
Celem głównym projektu „Kierunek FIO” jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne poprzez zrealizowanie minimum 112 mikrodotacji oraz inicjatyw przez młode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne i samopomocowe na terenie województwa opolskiego w okresie od 1.05.2018 do 31.12.2019 r., które pobudzą aktywność społeczną oraz potencjał ludzki i infrastrukturalny.

 

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
NEWSLETTER pomoc
Zapisując się na nasz newsletter masz szansę na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących NGO.

Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Więcej informacji o warunkach korzystania z usługi, zasadach rezygnacji w Informacji dla subskrybentów.


Nasi partnerzy