bip
linia istniejemy by pomagac
      
          
               
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

2017-08-02
X FORUM PEŁNOMOCNIKÓW - 7 września 2017 r.

W imieniu Sieci SPLOT oraz Miasta Stołecznego Warszawa zapraszamy na X Ogólnopolskie Forum Pełnomocników jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski, które odbędzie się w Warszawie w 7 września br. Początek wydarzenia o g.11-tej w WCIES przy ul. Starej 4.

Forum jest okazją do wspólnej dyskusji o najistotniejszych obecnie wyzwaniach stojących przed środowiskiem pozarządowymi i samorządem terytorialnym oraz do poznania rozwiązań, jakie wypracowały liczne jednostki samorządu w Polsce w zakresie bieżącej, codziennej praktyki współpracy. Dlatego tegoroczne spotkanie koncentruje się wokół powstających rozwiązań mogących w przyszłości uzupełnić, a nawet zastąpić dotychczasowe modele finansowania realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Liczymy też na Państwa zainteresowanie kwestiami partycypacji, w tym konsultacji z mieszkańcami, ponieważ pomijanie tego aspektu w pracy władz publicznych często wywołuje słuszny opór społeczny. Dyskutowana będzie także kwestia rodzącego się sektora społecznościowego, pozostającego poza nurtem organizacji pozarządowych, ale coraz ważniejszego dla funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce. Jak zawsze zapraszamy na sesję poświęconą codziennej praktyce współpracy.

Planowane Forum będzie dziesiątym, jubileuszowym spotkaniem, liczymy więc na obecność blisko 120 osób z urzędów gmin, powiatów i województw. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy nie więcej niż 2 osoby z jednej JST.

Formularz zapisów dostępny jest pod adresem:
https://goo.gl/forms/YqffiHGPnEi6OJ792

Zaproszenie i program

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
NEWSLETTER pomoc
Zapisując się na nasz newsletter masz szansę na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących NGO.

Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Więcej informacji o warunkach korzystania z usługi, zasadach rezygnacji w Informacji dla subskrybentów.


Nasi partnerzy