bip
linia istniejemy by pomagac
      
          
               
_ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

Usługi doradcze w OCWIP od 1 stycznia 2017 roku
2017-01-01
Usługi doradcze w OCWIP od 1 stycznia 2017 roku

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych od ponad 10 lat prowadzi w ramach swojej działalności misyjnej (statutowej) bezpłatne doradztwo dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz osób fizycznych w zakresie działań społecznych np. zakładanie i prowadzenie organizacji pozarządowych, księgowość, aspekty prawne itd. Niestety z przykrością informujemy, że od 01.01.2017 roku wsparcie doradcze musimy prowadzić w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego lub też prosić Was o przekazanie darowizny na rzecz takiej działalności. Ostatnią dotację ze środków publicznych na prowadzenie tego typu działań  dla wszystkich otrzymaliśmy w roku 2011. Od tego czasu wsparcie doradcze realizowaliśmy wolontariacko. Jednak w związku ze zmniejszoną ilością doradców i nieprowadzeniem działań projektowych w tym zakresie od stycznia 2017 roku każda osoba dzwoniąca/ pisząca do OCWIPu zostanie poinformowana o zaistniałej sytuacji. Każdy otrzyma informacje i kontakt m.in do portalu ngo.pl, pełnomocników ds. ngo ze swojego terenu, czy innych instytucji samorządowych z  województwa opolskiego, które powinny świadczyć tego typu wsparcie. W przypadku gdyby Państwo dalej chcieli skorzystać z naszego doradcy prosimy o wsparcie nas darowizną na działalność w tym zakresie – mogą Państwo sami ocenić ile była warta nasza pomoc. W przypadku potrzeby wystawienia rachunku dla Państwa również będzie istniała taka możliwość.


Jednocześnie informujemy, że w przypadku realizacji projektów na wsparcie NGO powrócimy do poprzedniej formuły wsparcia bezpłatnego.

 

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
NEWSLETTER pomoc
Zapisując się na nasz newsletter masz szansę na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących NGO.

Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Więcej informacji o warunkach korzystania z usługi, zasadach rezygnacji w Informacji dla subskrybentów.


Nasi partnerzy