bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

Seminarium dla gmin - jak przygotować i sfinansować konsultacje dokumentów planistycznych
2019-05-14
Seminarium dla gmin - jak przygotować i sfinansować konsultacje dokumentów planistycznych

Stowarzyszenie Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych serdecznie zaprasza przedstawicieli Państwa gminy na seminarium informacyjne dotyczące  finansowego i merytorycznego wsparcia oferowanego w ramach projektu pt. „Przestrzeń do rozmowy – rozbudowany system konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym”. 


Spotkanie odbędzie się  24 maja 2019 r. (piątek) w Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu przy ul. Koraszewskiego 7-9 w godzinach 11:30 - 14:30.

Projekt „Przestrzeń do rozmowy – rozbudowany system konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym”, zakłada wsparcie gmin w przygotowaniu i wdrożeniu pogłębionych konsultacji społecznych w procedurze planistycznej. Gminy mogą skorzystać m.in z grantów w średniej wysokości 20 tys. złotych, wsparcia urbanisty oraz specjalisty ds. konsultacji społecznych, szkoleń dla pracowników urzędu w zakresie prowadzenia efektywnych konsultacji społecznych.
Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z warunkami skorzystania ze wsparcia finansowego i merytorycznego, a także do wymiany opinii na temat efektywnych sposobów prowadzenia konsultacji społecznych w procedurach planowania przestrzennego. Ekspertami uczestniczącymi w spotkaniu będą  p. Sebastian Witek – główny specjalista Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Rybniku oraz p. Wioletta Gawrońska ekspertka w zakresie konsultacji społecznych. 

Program seminarium

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: biuro@ocwip.pl (email, imię i nazwisko oraz urząd) lub pod numer telefonu 77 441 50 25 do dnia 22.05.2019 r. 
 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Szczegóły projektu
Przestrzeń do rozmowy
Przestrzeń do rozmowy – rozbudowany system konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym. Okres realizacji: 01.01.2019 – 30.06.2021
Inne informacje o projekcie
Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy