bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

Dwudniowe Forum Rodzicielstwa Zastępczego
2017-05-25
Dwudniowe Forum Rodzicielstwa Zastępczego

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w dniach 30 i 31. 05. 2017 r. serdecznie zaprasza na Dwudniowe Forum Rodzicielstwa Zastępczego, które odbędzie się w Opolu.

30 maja 2017 r. Hotel Mercure w Opolu godz.: 9:00 – 15:00

31 maja 2017 r. Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego godz.: 10:30 – 16:00

Podczas Forum będziemy rozmawiać m.in. o: złożonej traumie wczesnodziecięcej jej objawach i konsekwencjach w rozwoju, o tym co pomaga a co przeszkadza w opiece nad powierzonymi dziećmi, o tym czym jest rodzicielstwo zastępcze a czym jest adopcja. Podczas Forum będziemy gościć m.in. Sędzię Annę Marię Wesołowską, Joannę Luberacką Grucę i wielu innych specjalistów i fachowców.

Forum zostało objęte Patronatem Honorowym przez Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy.

Udział w Forum jest nieodpłatny.

 

Forum odbywa się w ramach projektu „Silna i zwarta rodzina na szczyt się wspina” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Integracja Społeczna, Działanie 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych. Projekt realizowany jest w partnerstwie: Fundacja „Bądź Dobroczyńcą” (Lider), Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia oraz Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
NEWSLETTER pomoc
Zapisując się na nasz newsletter masz szansę na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących NGO.

Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Więcej informacji o warunkach korzystania z usługi, zasadach rezygnacji w Informacji dla subskrybentów.


Nasi partnerzy