bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

2018-09-02
Aplikuj o grant i promuj kodowanie!

Ruszyła druga edycja Meet and Code!  W dniach 4.06 - 15.09.2018 zgłoś pomysł na wydarzenie promujące kodowanie, które odbędzie się w czasie Europejskiego Tygodnia Kodowania (6 - 21 października 2018 roku) i zdobądź grant na jego organizację!


Warsztaty programistyczne, kursy robotyki, czy też spotkania podejmujące tematy technologicznych innowacji, takich jak sztuczna inteligencja - to przykłady wydarzeń, na których przygotowanie organizacje pozarządowe mogą otrzymać granty w wysokości 400 euro!


Zarejestruj swoją organizację i zgłoś wydarzenie

Reprezentujesz organizację pozarządową i chciałbyś/chciałabyś zorganizować wydarzenie promujące kodowanie dla osób w wieku 8 - 24 lata? Może być to warsztat, hakaton lub inne wydarzenie - nie ma żadnych ograniczeń! A może masz już gotowy pomysł? Jeśli tak, to zachęcamy do zarejestrowania organizacji już teraz! Potrzebny do tego będzie aktualny odpis z KRS.
Po utworzeniu konta organizacji, będziesz mógł/mogła przesłać swój pomysł na wydarzenie. Każde przesłane zgłoszenie zostanie ocenione zgodnie z przyjętymi kryteriami, a o decyzji organizacja poinformowana zostanie drogą mailową.

Pomysły na wydarzenia można przesyłać online na stronie www.meet-and-code.org do 15 września 2018 roku. Na każde wydarzenie, które zostanie zaakceptowane, organizacja otrzyma grant w wysokości 400 euro. Pomysły na wydarzenia mogą być zgłaszane tylko przez organizacje pozarządowe  zarejestrowane w KRS i powinny być skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 24 lat. Wydarzenia mają na celu z jednej strony wprowadzić uczestników danej grupy wiekowej w świat technologii i programowania, a z drugiej pokazać, w jaki sposób za pomocą porgramowania można kreować świat.

Meet and Code obejmuje następujące kraje: Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Francja, Hiszpania, Irlandia, Kazachstan, Macedonia, Niemcy, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania oraz Włochy.

Sprawdź, jakie są warunki aplikowania o grant w ramach Meet and Code oraz kryteria wyboru zgłoszonych pomysłów.


Nowość: Meet and Code Award za najlepszy pomysł na wydarzenie

W tym roku w ramach Meet and Code poszukujemy najbardziej kreatywnych pomysłów na wydarzenia oraz najbardziej oryginalnych realizacji spotkań z kodowaniem zorganizowanych w krajach objętych inicjatywą. Meet and Code Award wyróżnia trzy kategorie: Kick and Code , Innovation oraz Diversity. Nagrodzonych zostanie pięć najlepszych wydarzeń w każdej z tych kategorii. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach udziału.


Kto stoi za Meet and Code     

Inicjatywę realizuje niemiecka organizacja Haus des Stiftens gGmbH prowadząca portal technologiczny Stifter-helfen oraz partnerzy sieci TechSoup Europe w poszczególnych krajach. Realizacja Meet and Code jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu SAP.


Szczegóły: meet-and-code.org


Kontakt:

Anna Lenartowicz
Fundacja TechSoup
poland@meet-and-code.org

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
NEWSLETTER pomoc
Zapisując się na nasz newsletter masz szansę na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących NGO.

Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Więcej informacji o warunkach korzystania z usługi, zasadach rezygnacji w Informacji dla subskrybentów.


Nasi partnerzy