bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - WSZYSTKIE

2021-03-26
Ważny Komunikat - Silne NGO 21
Silne NGO 21
 
Ważny komunikat
 
Nasze Drogie Organizacje
 
Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną po konsultacjach podjęliśmy trudną decyzję przesunięcia konkursu w ramach Silne NGO '21.
Mamy świadomość, że cześć z Was czeka niecierpliwie na ten konkurs. Jednak chcemy mieć na uwadze równość szans, dostęp do konkursu oraz być może bardziej racjonalnego (znana sytacja związana z COVID -19) zaplanowania działań.
Informujemy, że konkurs (nabór wniosków) oficjalnie ogłosimy 9 kwietnia - nabór potrwa do 30 kwietnia do godziny 13.30.
Jednak wychodząc na przeciw Waszym potrzebą już w przyszłym tygodniu (środa) z wyprzedzeniem udostępnimy dokumentację konkursową, Ci którzy zechcą, mogą zacząć już pracować nad wnioskiem.
Wraz z upublicznieniem dokumentacji będziecie mogli do nas pisać, dzwonić - pytać o wszystko co dla Was ważne. Postaramy się dla Was, też zaplanować przestrzeń na spotkanie "wirtualne", aby wszyscy zainteresowani mogli spotkać się z nami i zapytać nas o Wszystko co związane z konkursem. Będziemy Was o tym informować na bieżąco za pośrednictwem strony i profilu FB.
 
Pozdrawiamy Was serdecznie, w tym zwariowanym czasie.
 
Zespół OCWIP.
JEŚLI MOŻECIE ZOSTAŃCIE W DOMU
 
Projekt finansowany ze środków  Urzędu Miasta Opola w ramach zadania pn. „Silne NGO”  - umowa nr CDO-ROP.526.16.1.2021 z dnia 02.03.2021
Szczegóły projektu
Silne NGO 21
Silne NGO 21 - okres realizacji: 02.03.2021 – 30.11.2021 na podstawie umowy nr CDO-ROP.526.16.1.2021 zawartej z Miastem Opole.
Inne informacje o projekcie
Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy