bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - SZKOLENIA

2013-11-06
Szkolenie
Stowarzyszenie Immaculata wraz z Urzędem Miasta Opole zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Praca metodą streetwork”.

Program „Profesjonalny STREETWORKING” łączy metodologię pracy streetwork z tworzeniem lokalnych strategii streetworkingu oraz superwizję pracy ulicznej.

Obszary zagadnień poruszane podczas szkolenia:

1. Specyfika pracy ulicznej (charakterystyka streetworkingu i streetworkera, metody pracy ulicznej, zagrożenia i „BHP ulicy”).

2. Praca z beneficjentem (komunikacja, nawiązywanie kontaktu, potrzeby beneficjentów, trudności w pracy z beneficjentem, granice w pomaganiu, praca z beneficjentem w ujęciu systemowym, tworzenie własnej bazy pomocowej).

3. Rozwój osobisty pracowników ulicznych.

4. Superwizja pracy ulicznej.

Szkolenie będzie prowadzone przez s. Annę Bałchan, prezesa Stowarzyszenia Po-MOC z Katowic, terapeutę. Siostra Anna Bałchan od 2001 r. pracuje z ofiarami handlu ludźmi, prowadzi szkolenia, warsztaty i wykłady dotyczące tej tematyki. Posiada praktyczną i teoretyczną wiedzę na tematy poruszane podczas szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21.11.2013 w Miejskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy Żeromskiego 3, w godzinach 9.00 – 18.00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy przesyłać zgłoszenia do 15 listopada na adres mailowy: s.maksymiliana@immaculata.org.pl

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy