bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - SZKOLENIA

Kuźnia Ekspertów
2010-12-01
Kuźnia Ekspertów

Jak zaktywizować ludzi do działania? Jak pomóc innym zrealizować ich pomysły? Jak zarządzać spółdzielnią socjalną lub innego rodzaju organizacją? Jak pozyskać środki na działalność? Co zrobić, żeby efektywnie się komunikować? Jak poruszać tłumy?

Odpowiedź na te pytania na znaleźć na bezpłatnym szkoleniu „Kuźnia ekspertów”, które rozpocznie się w kwietniu 2011 w Opolu i jest organizowane przez Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

„Kuźnia ekspertów" to cykl profesjonalnie przygotowanych szkoleń skierowany do osób, które chciałyby zaistnieć w swoich środowiskach jako lokalni animatorzy aktywności obywatelskiej oraz podzielić się swoją energią oraz zasobami z innymi zainteresowanymi działalnością w trzecim sektorze. 

Wiedza oraz umiejętności nabyte podczas szkolenia pozwolą solidnie przygotować wszystkich uczestników do pełnienia roli liderów i doradców w zakresie ekonomii społecznej, na terenie gminy, powiatu i województwa.  

Cykl obejmuje siedem dwudniowych zjazdów podczas których wszyscy zainteresowani zostaną poddani treningowi z zakresu prawidłowej komunikacji, treningowi menadżera podmiotów ekonomii społecznej oraz nauczą się w jaki sposób skutecznie budować partnerstwa w obrębie sektora pozarządowego.  

Spotkania prowadzone będą przez doświadczonego psychologa oraz uznanych w Polsce ekspertów z zakresu ekonomii społecznej. Pozwoli to na profesjonalne przygotowanie wszystkich uczestników do pełnienia roli animatorów w swoich środowiskach.


Więcej szczegółów na temat szkolenia oraz rekrutacji znajdą Państwo w aktualnościach

Szczegóły projektu
proES extra
proES extra - kompleksowe działania na rzecz wzmocnienia ekonomii społecznej. Okres realizacji: 22.11.2010 - 22.07.2012.
Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy