bip
linia istniejemy by pomagac       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE_ _ _

INFORMACJE - AKTUALNOŚCI

2014-09-19
Forum profesjonalnej profilaktyki Edycja 2014
Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowym forum profesjonalnej profilaktyki uzależnień w dniach 14-15 października 2014 r., które odbędzie się  w Hotelu Festival w Opolu. 

Do udziału zapraszamy osoby zaangażowane w działania profilaktyczne, jak również w tworzenie i realizację programów profilaktycznych na terenie województwa opolskiego.

Forum jest organizowane przez Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w ramach realizacji zadania publicznego w obszarze profesjonalnej profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży  oraz profilaktyki i promocji zdrowia psychicznego, na zlecenie Samorządu Województwa Opolskiego. 

Tematyka poruszana na forum będzie obejmowała współczesne podejście i propozycje profilaktyczne dla dzieci i młodzieży – perspektywa ogólnokrajowa i lokalna, ewaluacja szkolnych programów profilaktycznych, debata na temat kondycji opolskiej profilaktyki, standardy systemu rekomendacji programów profilaktycznych. 

Zgłoszenie prosimy przesłać na załączonym formularzu zgłoszeniowym za pośrednictwem poczty mailowej, tradycyjnej, faxem  bądź osobiście na adres:

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych  
ul. Damrota 4/35-36 Opole
tel. 77/ 441 50 25, fax. wew. 103
e-mail: forum@ocwip.pl 

Zgłoszenia należy przesłać do 07 października 2014 r. 

Udział w dwudniowym forum jest całkowicie bezpłatny!

Szczegółowy program forum zostanie przesłany do uczestników spotkania, co najmniej na tydzień przed wydarzeniem. Wszelkich informacji na temat forum  udziela Mateusz Kołtowski (731 705 783).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 
PROGRAM FORUM


„Profesjonalna profilaktyka uzależnień w województwie opolskim” projekt finansowany ze środków Samorządu Województwa OpolskiegoSzczegóły projektu
Forum profesjonalnej profilaktyki 2014
Forum profesjonalnej profilaktyki. Okres realizacji: 01.07 2014 - 20.12.2014.
Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
Nasi partnerzy