bip
linia istniejemy by pomagac
      
          
        


     
                        POZNAJ DOKUMENT
           WYPRACOWANY RÓWNIEŻ PRZEZ
               OPOLSKI PANEL EKSPERTÓW




       
      
         GENERATOR OFERT 
         NA MIKRODOTACJE



_ _ _ _
Lista pełnomocników organizacji pozarządowych w woj. opolskim.
2011-05-12
Lista pełnomocników organizacji pozarządowych w woj. opolskim.


Województwo Opolskie
Izabela Podobińska
i.podobinska@umwo.opole.pl
77 541 65 93


Gmina Baborów
Agnieszka Kania - Kała
sekretarz@baborow.pl
77 403 69 29

Gmina Biała
Maria Dryszcz
rolnictwo@biala.gmina.pl
77 438 85 57
 


Gmina Bierawa
Barbara Gawlik,
barbara.biuletyn@wp.pl,
Artur Pawlaczyk,
a.pawlaczyk@wp.pl
77 487 22 66


Gmina Branice
Małgorzata Marchel
ug@branice.pl
77 486 82 28 w.14


Gmina Brzeg
Sławomir Mordka
ngo@brzeg.pl
77 416 98 45


Gmina Byczyna
Magdalena Bednarek
promocja@byczyna.pl
77 413 41 50 w.29


Gmina Chrząstowice
Anna Kurc
ug@chrzastowice.pl
77 421 94 56


Gmina Cisek
Gabriela Smiatek
info@cisek.pl, usc@cisek.pl
77 487 11 57


Gmina Dąbrowa
Rudolf Szymainda
sekretarz@gminadabrowa.pl
77464 10 10


Gmina Dobrodzień
Bogusława Kryś
b.krys@dobrodzien.pl
34 357 51 00 w. 37


Gmina Dobrzeń Wielki
Irena Weber
z-ca.wojta@dobrzenwielki.pl
77 469 55 25


Gmina Domaszowice
Cezary Biernacki
c.biernacki@domaszowice.pl
77 410 82 50


Gmina Głogówek
Tomasz Mazur
mazur@glogowek.pl
77 406 99 00


Gmina Głubczyce
Anna Rydzak
rydzak.anna@glubczyce.pl
77 485 30 21 w.233


Gmina Głuchołazy
Paweł Szymkowicz
promocja@glucholazy.pl
77 409 21 18


Gmina Gogolin
Bogusław Leśkiewicz
boguslaw.leskiewicz@gogolin.pl
77 407 68 11


Gorzów Śląski
Tomasz Olejnik
um@gorzowslaski.pl
34 359 40 04 w.37


Gmina Grodków
Barbara Knap
aa@grodkow.pl
77 404 03 49


Gmina Izbicko
Aneta Adamiec
przetargi@izbicko.pl
77 461 72 60


Gmina Jemielnica
Irena Hajduk
i.kras@jemielnica.pl
77 463 23 67


Gmina Kamiennik
Janina Lubieniecka
j.lubieniecka@vp.pl
77 431 21 96


Gmina Kędzierzyn Koźle
Michał Kuś
ngo@kedzierzynkozle.pl
510 261 537


Gmina Kietrz
Bogusława Paul
biuro.rady@kietrz.pl
77 485 43 56 w.15


Gmina Kluczbork
Aneta Birecka
ngo@kluczbork.pl
77 418 14 81 w.219


Gmina Kolonowskie
Magdalena Stryczek,
rso@kolonowskie.pl
77 461 11 40 w.36


Gmina Komprachcice
Joanna Glombek
ug@komprachcice.pl
77 403 17 13


Gmina Korfantów
Jolanta Grzegorzewicz,
jolanta.grzegorzewicz@korfantow.pl
77 43 43 820 w.37


Gmina Krapkowice
Sandra Sobota
s.sobota@krapkowice.pl
77 446 68 22


Gmina Lasowice Wielkie
Grażyna Wyrwa
grazyna_z@interia.pl
77 417 54 80


Gmina Leśnica
Edyta Gola
kl@lesnica.pl
77 463 98 20


Gmina Lewin Brzeski
Marek Nowak              
mnowak@lewin-brzeski.pl

Anna Jasińska
oswiata@lewin-brzeski.pl
77 424 66 36


Gmina Lubrza
Wioletta Astramowicz - Ceglarz
sekretarz@lubrza.opole.pl
77 407 46 50


Gmina Lubsza
Urszula Berezowska
sekretariat@lubsza.ug.gov.pl
77 411 86 30 w.138


Gmina Łambinowice
Agnieszka Krzyżanowska
77 431 13 49


Gmina Łubniany
Krzysztof Urbanek, Joanna Nalepka
ug@lubniany.pl 
 77 427 05 97


Gmina Murów
Gabriela Rosicka
dowody@murow.pl
77 421 40 34 w. 114


Gmina Namysłów
Sławomir Stramski
 slawomir.stramski@namyslow.eu
77 419 03 44


Gmina Niemodlin
Zofia Gwóźdż-Wąchała
zofiagw@niemodlin.pl
77 460 62 95
Zofia Sujkowska
um@niemodlin.pl
77460 62 95 w.232


Gmina Nysa
Zofia Puczkowska-Kajling
Katarzyna Godyń
77 408 05 55


Gmina Olesno
Kamil Brzęczek
kamil_brzeczek@o2.pl
34 359 78 41 w.204


Gmina Olszanka

Ewa Rosińska
sekretarz@olszanka.pl
77 412 96 83 w.101


Gmina Opole
Przemysław Parkitny
pelnomocnik@um.opole.pl
508 004 284
77 541 14 10


Gmina Otmuchów
Ewa Urzędowska
ewaurzedowska@o2.pl
77 431 50 16


Gmina Ozimek
Joanna Bachłaj
abachlaj@ugim.ozimek.pl
77 462 28 33

 
Gmina Paczków
Joanna Bodyk
promocja@paczkow.pl
77 431 67 91 w. 151


Gmina Pakosławice
Agnieszka Maj
dzialalnosc@pakoslawice.pl
77 453 76 14, 662 116 755

 


Gmina Pawłowiczki
Bernadeta Hamera
hamera@pawlowiczki.pl
77 403 64 61


Gmina Pokój
Agnieszka Piekarek
a.piekarek@gminapokoj.pl
77 469 30 97 w.41


Gmina Polska Cerekiew
Mariusz Pędziałek
m.pendzialek@polskacerekiew.pl
77 480 14 60


Gmina Popielów
Ilona Lenart
sekretarz@popielow.pl
77 427 58 28
Grażyna Kuźnik radagminy@popielow.pl             
77 427 58 26


Gmina Praszka
Grażyna Polis
umig@praszka.pl
34 359 10 09


Gmina Prószków
Adam Wrześniewski
ug@proszkow.pl
77 401 37 00


Gmina Prudnik
Marek Radom
marek.radom@prudnik.pl
77 406 62 00


Gmina Radłów
Sylwia Kus
ug@radlow.pl
34 359 90 04


Gmina Reńska Wieś
Jan Domek
domek@renskawies.pl
77 482 03 50


 


Gmina Rudniki
Iwona Napieraj
promocja@rudniki.pl
34 359 50 72


Gmina Skarbimierz
Małgorzata Kubik
ug@skarbimierz.pl
77 404 66 01


Gmina Skoroszyce
Małgorzata Koźlik
sekretarz@skoroszyce.pl
77 431 80 83 w.32


Gmina Strzelce Opolskie
Magdalena Gałka,
m.galka@strzelceopolskie.pl
77 404 93 34


Strzeleczki
Dorota Lubczyk
ug@strzeleczki.pl
77 407 66 63


Gmina Świerczów
Tadeusz Bezwerchny
gok@swierczow.pl
77 419 61 70


Gmina Tarnów Opolski
Dominika Urbańczyk
promocja@tarnowopolski.pl
77 464 08 68


Gmina Tułowice
Joanna Kalicińska, Danuta Wajdziak
tulowice@tulowice.pl, gcr@tulowice.pl
77 460 01 43 w. 27 i 14


Gmina Turawa
Bartłomiej Kita
promocja@turawa.pl
77 421 20 72 w. 124


Gmina Ujazd
Roman Więcek
umig@ujazd.pl
77 404 87 50


Gmina Walce

Referat Finansowy
77 466 01 08


Gmina Wilków
Mariusz Jabłoński
kultura@wilkow.pl
77 419 51 78


Gmina Wołczyn
Bogdan Zając
promocja@wolczyn.pl
77 418 83 40 w.130


Gmina Zawadzkie

Sabina Skrabania  
 promocja@zawadzkie.pl
77 462 31 13


Gmina Zdzieszowice
Piotr Lebok
plebok@um.zdzieszowice.pl
77 406 44 13


Gmina Zębowice
Teresa Czaja
teresa.czaja@interia.eu
77 421 60 76 w.24

 

 

Przechowalnia
publikacje
galeria
migawki
prezentacje
bibliolteka
NEWSLETTER pomoc
Zapisując się na nasz newsletter masz szansę na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących NGO.

Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Więcej informacji o warunkach korzystania z usługi, zasadach rezygnacji w Informacji dla subskrybentów.


Nasi partnerzy